بالا گرد

دام دام

گاه نوشته‌های امیرپویا آقاصادقی

پیتزا داوود – اولین پیتزا فروشی تهران

نویسنده:
۱۹ آذر ۱۳۸۷
·

نوفل لوشاتو خیابان عجیبیست . سر تا سرش پر است از سفارت کشور های مختلف . از واتیکان گرفته که کوچک ترین کشور دنیاست در یک سر و بریتانیا کبیر که روزی آفتاب در آن غروب نمی کرد در سر دیگر . در این خیابان دوست داشتنی یکی از عجیب ترین پیتزا فروشی ها ی تهران قرار دارد که از قضا اولین پیتزا فروشی آن نیز هست . این پیتزا فروشی آنقدر عجیب و دوست داشتنی است که تصمیم گرفته ام اولین نوشته از مجموعه نوشته هایم در باب رستوران ها و کافه های دوست داشتنی شهر تهران مر بوط به آن باشد .

فکر می کنم اولین نکته در باب پیتزا داوود آدرس غیر سر راست آن باشد به طوریکه حتی من نزدیک به ۴  سال است هر از چند گاهی آنجا میروم گاهی گم می شوم .  نوفل لوشاتو خیابانیست شرقی – غربی  بین جمهوری و انقلاب .  یک سر آن به ولی عصر می رسد و سر دیگر  به فردوسی . اگر از سمت ولی عصر با پای پیاده این خیابان را طی کنید به ترتیب به سفارت خانه های واتیکان ، ایتالیا ، فرانسه ، روسیه  و انگلستان می رسید . در این خیابان که از شرق به غرب هم یک طرفه است ، اگر از شرق به غرب می آیید ، کمی بعد از پل حافظ و کمی قبل از سفارت فرانسه کوچه  ی تنگی وجود دارد با خانه های قدیمی  به نام لولاگر . اگر این کوچه را تا انتها  بروید متوجه جعبه های نوشابه می شوید که بیرون مغازه ی کوچکی قرار گرفته اند . شما به مقصد رسیده اید . ایننجا پیتزا داوود است ، اولین پیتزا فروشی ایران .

پیتزا داوود مغازه کوچکی است که شاید به زور ده ، دوازده نفر در آن جا شوند و معمولا در ساعت های شلوغی جمع کسیری در بیرون آن نشسته اند . اگر تصمیم گرفته اید که برای اولین بار پیتزا داوود را امتحان کنید پیشنهاد می کنم کمی صبر کنید تا جایی در داخل گیرتان بیاید ؛ هر چند که خوردن پیتزا در هوای سرد زمستانی روی ماشین های مردم هم لذت خودش را دارد . اولین چیزی که بعد از وارد شدن به پیتزا داوود به نظر من جلب توجه می کند دیوار های آن است . دیوار هایی پر از اسکناس های کشور های خارجی ، تابلو و تسبیح . احتمالا  بعد از دیوار ها متوجه میز و صندلی ها خواهید شد .  چهارمیز  کوچک با چهار پایه هایی که از دور هم چندان راحت به نظر نمی رسند . احتمالا بعد از اینکه کمی کف کردید بالاخره تصمیم به سفارش دادن می گیرد  به دنبال منو می گردید  . پیتزا داوود تنها پیتزا دارد ، نه سیب زمینی ، نه سالاد و نه هیچ خوردنیه دیگری به جز پیتزا والبته نوشابه . یکی از چیز هایی که راجب پیتزا داوود دوست دارم منوی ساده ی آن است  که شامل پیتزاهای مخلوط ، سوسیس ، کالباس ، قارچ ، پنیر ، فلفل و پیاز است . برای دوستانی که کنجکاو قیمت ها هم هستند گران ترین پیتزا ۴۰۰۰ تومان است . به نظر من پیتزای مخلوط را سفارش دهید  . سفارش دادن در پیتزا داوود هم رسم و رسوم خودش را دارد .  اگر موفق شدید که خودتان را به جلوی مغازه برسانید احتمالا مرد بزرگ هیکلی را مشاهده می کنید با ریش های نسبتا بلند که بیشترشان هم به سفیدی می روند . بله شما درست حدس زدید . ایشان آقا داوود هستند ، موسس اولین پیتزا فروشی کشور . آقا داوود اگر حوصله داشته باشد اسمتان را می پرسد و انقدر باشما گرم  و صمیمی حرف می زند که  فکر می کنید ۳۰ سال است با هم دوستید  .  برسیم به سفارش دادن . فرض کنید که شما دو نفرید و  به حرف من هم گوش داده اید و می خواهید  پیتزای مخلوط را سفارش دهید . احتمالا با مقیاسی که از پیتزای جاهای دیگردارید دو عدد پیتزا مخلوط سفارش میدهید . اتفاقی که می افتد آنست که آقا داوود به سر تا پای شما نگاه میکند و می گوید  یکی بس است . وای بحالتان اگر چانه بزنید …

بعد از آنکه سفارشتان  را دادید ، آقا داوود  با دستان بزرگش برا یتان در فویلی آلمینیومی  مقدار زیادی کالباس ریخته و  با حجم زیادی آویشن تحویلتان می دهد .  این  کالباس  که ارزان ترین نوع کالباس موجود در بازار است پیش غذای آقا داوود است . پیش غذایی که بابت آن حتی یک ریال هم پول نمی گیرد . نکته جالب تر آنست که اگر قبل از حاضر شدن غذایتان کالباس ها تمام شد ، صدایتان می کند و دوباره همان حجم کالباس فدایتان می کند .

هنگامی که دارید کالباس ها را می خوردید زمان مناسبیست برای دقیق تر نگاه کردن به اطرافتان .  دیوار های پر از دلار و مارک و پوند و لیر است . دیوار دیگری با تسبیح زینت داده شده است . تسبیح های در اندازه های مختلف و رنگ های مختلف . اما فکر می کنم شاخص ترین زینت بخش پیتزا داوود نوشته   " لطفا خالی نبدید "   است .  من معمولا هنگام خالی بستن این نوشته را کشف می کنم

برسیم به مرحله آخر یعنی پیتزا خوردن . وقتی پیتزایتان حاضر شد آقا داوود صدایتان می کند یا در صورت شلوغیه رستوران پیتزایتان را دست به دست می دهد  تا به شما برسد  . پیتزایی که هرچند قطرش بسیار نیست اما ارتفاعش قطر را جبران می کند . پیتزا داوود ویژگی دیگری  دارد که خیلی ها هم نمی پسندند و آن  سس فراوانش است .   پیتزای آقا داوود علاوه بر آنکه از درون پر از سس است از بیرون نیز آتشفشانی از سس و آویشن را به یاد می آورد . پیشنهاد دوستانه من اینست که چند دقیقه ای صبر کنید تا پیتزا سرد شود باشد که راهی برای خوردنش پیدا کنید ؛ فراموش نکنید تکه ی اول سخت ترین تکه برای خوردن است . نکته  دیگر آنست که نمی توانید  این پیتزا  را بدون کثیف شدن دستتان میل کنید . البته آقا داوود قبلا به این مسئله فکر کرده است و بر همه ی میزها جعبه ی دستمال کاغذی و در زیر همه ی آنها سطل آشغالی پلاستیکی قرار دارد .

حساب کردن هم در پیتزا داوود قشنگ است . اگر به یک دیگر تعارف بزنید آقا داوود به تشخیص خودش تصمیم می گیرد که کدامتان باید حساب کنبد . راستی اگر پیتزایتان ماند  و تصمیم به بردنش گرفتید اینجا از جعبه خبری نیست . آقا داوود برایتان پیتزا را در فویل آلمینیوم می پیچد و البته کلی هم راجب گرم کردنش نصیحتتان می کند .

نمی دانم  ، پیتزا داوود پیتزا فروشی تمیزی نیست ، غذایش از نظر خیلی ها خوشمزه نیست  و  جایش هم راحت نیست . شاید غذایی که اینجا می خورید غذای خوبی نباشد ولی رستوران خوبیست .  جاییست که از غذا خوردن در آن لذت می برید . فراموش نکنید اینجا اولین پیتزا فروشی ایران است . صندلی هایی که بر آنها می نشیند بیشتر از شما سن دارد . راستی آنچه از داوود بیشتر از همه ویژگی هایش دوست دارم جمله ایست که هنگام رفتن می پرسد . جمله ای دو کلمه ای ، " سیر شدی ؟ "

پیتزا داوود
اولین پیتزا فروشی ایران
(تاسیس ۱۱ اسفند ۱۳۴۰)

آدرس : پل حافظ ، خیابان نوفل لوشاتو (به سمت ولیعصر ) ، نرسیده به سفارت فرانسه ، کوچه لولاگر

ساعت کار  روز های عادی از ۱۲ تا ۲۲
پنچ شنبه و جمعه تا  ۱۶
(ساعت ها بنابر گفته ی آقا داوود است)

غذای پیشنهادی: پیتزا مخلوط

دام دام را با دیگران قسمت کنید

۵۸ نظر»

  وحید در گفته است

شدیدا تحریک شدم که برم پیتزاهاشو بخورم. اتفاقا یه پیراشکی فروشی با مزه هم تو خیابون جمهوری، غرب به شرق، بعد از حافظ، سمت راست هست که اونم خیلی قدیمیه. تو پیراشکی فروشیه کلی آدم مث هم هست که گویا برادرن و به عکسای سیاه و سفیدی که مغازشونو باباشونو کنار خیابونی که وسطش جوب آبه نشون میده افتخار می کنن. یه عکس از آقا داوود مینداختی، شاید قسمت نشد ببینیمشون!
—————————————————
امیر پویا : آره ، پیراشکی خسروی فک کنم . اونم اولین پیراشکی فروشی ایرانه . اگه خدا عمر داد به ما راجب اونم می خوام بنویسم . اتفاقا خیلی خواستم از آقا داوود عکس بندازم ولی میدونی عکس انداختن از آدما جرئت زیادی می خواد .

  آنا در گفته است

neveshteye jalebi bood. pizza forooshi ham hamintor!
——————————————-
امیر پویا : مرسی :)

  پگاه در گفته است

یکی از دوستای نزدیک خواهر من عاشق اینجاست! وقتایی که خیلی می خواد به خودش حال بده می ره اینجا!!
مامانم هم نوشته ت رو خوند! دو تایی تصمیم گرفتیم یه بار حتما بریم!!
مرسی :دی

  فاطمه در گفته است

اون دوستتون واقعا آشغال خوره
ترخدا منصف باشین چیزی که بده رو بگین
واقعا دلم میخواد مامورای بهداشتو ببینم بگم چه جوری به اینا مجوز دادین با پوووول؟
واقعا لعنت به اون کسی که این تبلیغاتو راه انداخته واقعا اشتباه مارو تکرار نکنید
از بدترین مواد استفاده میکنه یعنی آشغالترین نوع سوسیس و کالباس
واقعا پولی که از ما گرفت حرومش
خمیر بدمزه ضخیم خامی که زیرشم به خاطر شعله زیاد فر سوخته بود
من یه عالمه جا ساندویچ کثیف خوردم ولی طعم غذاشون عالی بود این مردک خودشو مردم مسخره کرده
لطفا عاقل باشیم و این آشغال فروشی رو همون طور که هست نشون بدیم

  masoud در گفته است

hal nadaram farsi type konam

mohem tarin nokteye pitzahash ine ke hich kodom baham farghi nadaran!bale!falsafeye agha davood ine ke harki be andazeye maramesh pool bede!inaram khodesh goft,
va ye nokteye dige,in agha davood kole donyaro gashte!
va ye chize dige :D akhar sar ke dari miri adadi ke khodet hesab mikoni ba adadi ke oon mige kheili fargh dare!kheili karesh doroste ;)

[…] دومین نوشته خودم سراغ کافه نادری می روم . جایی که مانند داوود  از در کار خود اولین بوده است […]

  شهاب در گفته است

سلام.
من از سال ۱۳۸۳ تا تابستون امسال, ی چند دفعه ای داوود رفتم ولی اینو بگم که قبلا غذاهاش با کیفیت تر و ارزون تر بود, تا الان.

  پوریا در گفته است

درود،
داوود یه نماد از تهران قدیمه، کسیه که من هروقت میخوام بچه تهرانیمو به کسی ثابت کنم می برمش پیش داوود! آدم دوست داشتنیو باهوشیه. اینم بگم که گوشای بسیار تیزی داره پس هواستون به چیزی که میگید باشه حتی اگه خیلی آروم صحبت میکنید! این اواخر بخاطر سیاتیک بستری شده بود که به قول شهاب همین باعث شد کیفیت! غذاش افت بکنه.
ولی من هروقت که میرم پیشش بیشتر بخاطر دیدن خودشه، نه خوردن پیتزاش. یه جورایی دلم براش تنگ میشه!
امید وارم هیشه سالمو سلامت باشه.

  فاطمه در گفته است

دروغ بسه
افتضاح بود
چرا فکر میکنید هر چیز قدیمیش خوبه؟؟؟؟؟؟
کجای اون فضای مسخره نوستالژیه؟
آدم از غذای افتضاحشون میخواد بالا بیاره
بدترین و بی کیفیت ترین نوع مواد
واقعا براتون متاسفم که با تعریفا الکیتون فقط لعنت برا خودتون میخرید
شایدم اونجا منفعتی دارید
واگر نه هیچ چیزش تعریفی نیست نه غذا نه فضاش

  فرهاد در گفته است

من جزءاولین مشتریان داود عزیز بودم و یادم هست که پیش داود پیتزای ۵تومانی خوردم یادش بخیر من یک نوجوان بودم و داود برام یک ورزشکار و شخصیت بسیار دوست داشتنی بود من در آنروزها لذت بسیاری می بردم از محیط مغازه داود و هر موقع وقت گیرمیآوردم و البته پول داشتم هوس یک پیتزا در رستوران صد البته بسیار پرت و کوچک داود میکردم . من الان پنجاه سال دارم و البته از دیدن عکس داود بسیار خوشحال شدم چون داود همان داود حدود سی و هفت هشت سال پیشه فقط موها و ریشهاش سفید شده اگه یادداشت منو خوندی آقا داود یادت بخیر و سعی میکنم یکبارهم که شده بیام ببینمت .بزن زنگو

  علی مسعودی در گفته است

من ۱۵ سال پیش رفتم اونجا ولی نمیدونستم اولین پیتزا فروشی ایرانه

برام خیلی جالب بود اونقدر بهت کالباس میده که دیگه نمیتونی پیتزا رو بخوری

با دوستم سعید علیخانی رفته بودیم اونجا یادش بخیر

  ادریس در گفته است

واقعا پیتزا خوردن اونجا به من که حال داد .
هیچ جایی نیست که آدم این کالباسهای ارزون رو با اون حجم بخوره و بهش حال بده ، ولی خیلی خوش مزه به نظر می رسه .
امیدوارم آقا داوود همیشه سرپا باشه و پر حوصله ، تا بتونیم به خوردن پیتزاهاش ادامه بدیم !!!
(;

  فاطمه در گفته است

ترخدا انقدر دروغ نگین چیش خوبه؟؟
غذای گرونو بی کیفیتش؟؟؟؟
شما چرا فکر میکنید از یه همچین جای افتضاحو مواد بی کیفیتش برا مردم تعریف کنید یعنی با کلاسید؟؟؟
لطفا کافه نادری رو با این سگ دونی مقایسه نکنید

  نسیم در گفته است

واااااااااااااااااااااییییییی خیلی حال کردم با اینجا
الان شبه اما فردا حتما میرم

  Leatrice در گفته است

Many many quiatly points there.

  kredit darlehen online öffnen در گفته است

people in front of my camera, and while I’ve photographed Julie before [because she works at that magic school I take pictures at], having the chance to photograph her and her hubby one on one was SO much fun!

  equity kredit line äkkilähdöt در گفته است

So much to love here Vix. The Greek key pottery is especially fab, and I adore the 50s style fridge. Our kitchen is so little we can't have much out on display, but we do have a print of a Smiths album and 60s Sean Connery advertisement for bourbon xx

  زهرا در گفته است

واااااایییی…..

چقدر باحال!

من دیگه از این به بعد اینجام!

  نجمه در گفته است

خیابون نوفل وشاتو و پیتزا داوود برا من یاد آور خاطرات ۸ سالگیمه
زمانی که میرفتم کلاس زبان خصوصی ه مختلط تو ساختمون قدیمی روبروی مغازه
غروب وقتی دائیم که بیش از ۱۰ سال ندیدمش چون ایران نیست میومد دنبال منو خواهرم و حتما میرفتیم پیتزا خوری
اونجا همه چیش خاطرس
کالباس پیش از غذاش
آویشن رو پیتزاش
پول های خارجی و اشیائی که به سقف و دیوار چسبیده بود
جعبه نوشابه هایی که به جای صندلی تو کوچه بود
شیشه های تیره ی مغازه که هر وقت از کنارش رد میشدم دوس داشتم توشو نگاه کنم
…………………….
فکر کنم یکی از خوش شانسیام بوده که پیتزا داوود جزء خاطرات بچگیمه
یعنی ۱۹ سال پیش!!!

مرسی که دربارش نوشتین

  نجمه در گفته است

ولی یه چیزی
اگر منصفانه نگاه کنیم پیتزا داوود بیشتر برا نوستالژ بازها و اونایی که به مکان های قدیمی یا جاهایی که نشونه ای از اولین هه و گذشته ها داره خوبه
و الا پیتزاها کیفیت یه جای معمولی رو نداره
پیتزاها معمولا تلی از کالباس ه
کالباس ژیش غذا هم از اوناس که بیشترش نون خشکه;)
ولی چنان مزه ای میده پیتزا رو رو چوب میاره
خدائیش دهنم آب افتاد
اگر الان بود پیتزا رو با چوب زیرش میخوردم:D

———————–
پیتزای با کیفیت پیتزا آرین
دقیقا جلوی وزارت کشوره
محشره
اگه رفتین و کیف کردین منو دعا کنین:پی

  Nader alvir در گفته است

با سلام

من هم خاطر ه‌ای از پییزا دارم .یکی از همکلاسی‌های دانشکده من

که خانمی بود از شهرستان آمد تهران

من بردمش پیش همین آقا داود.وقتی‌ پیتزا را آورد

همکلاس من درخواست نان کرد و می‌خواست

پیتزا را داخل نان بگذارد و میل کنند

  رضا در گفته است

خیلی آدم با انصاف و مهربونیه.خدا حفظش کنه

  سعید در گفته است

من امشب خواهرام رو بردم پیتزا داوود. خواهر کوچیکم این قدر خندید که دل درد گفت. خیلی براشون جالب بود یه همچنین جایی تو تهران با این سادگی و حجم مشتری. خدا بهش سلامتی بده.

  سارا در گفته است

جالب بود.خوشحالم که این وبلاگ را دیدم..

  فهیمه در گفته است

آخی نازی با اینکه نرفتم اونجا تا حالا ولی آقا داوودو دوست دارم خیلی قشنگ توصیفش کردین مثل باباها با آدم برخورد میکنه اینجور که شماگفتین.

خدا خیرش بده

  احسان در گفته است

سلام.ازبس تعریف کردن ما رفتیم خودش آدم خوبی بود ولی پیتزاش بی مزه و بی خودبود کالباسش که نون خشک بود.اصلا حال نکردم نمیدونم چرا اینقدر تعریف میکنن

  حامد در گفته است

باسلام.باباآخه درسته مردم باتیکه های کالباس کیلویی ۲۰۰۰تومان گول بخورن.پیتزاهاش آشغاله.خام ونپخته که انسان با خوردنش هزار بیماری انگلی وقارچی میگیره.اعتماد نکنید.به خدا حیف که ۶۰۰۰تومان پول آشغال بدی بعدش نصفشو بریزی سطل زباله.۱۳آبان نود

  امیرپویا در گفته است

پیتزا داوود شاید با استانداردهای ما برای پیتزا سازگاری نداشته باشه ، شاید جای خیلی شیک و با کلاس نباشه ، شاید کیفیت غذاش خیلی جالب نباشه ولی خوب کسی به این دلیل ها نمی ره اونجا. کسایی که می رن اونجا به خاطر مرام و انصاف داوود می رن واسه این میرن که یکی از جاهایی که سنتی بودن خودش رو حفظ کرده .
من تا این لحطه حداقل ۱۰۰ دفعه رفتم اونجا ، حداقل ۳۰ نفر آدم جدید بردم اونجا و همیشه هم راضی بودم و بودن.
داوود شرایط یک رستوران رو نداره ولی خوب لااقل اصالت داره، کپی از رستوران های خارجی نیست. داوود خاطرست، داستانه. جاییه که هرجای دنیا که بری مشابهش رو پیدا نمی کنی. یه پیتزا فروشیه تو نوفل لوشاتو و هیچ جای دیگه هم مثلش نیست.
یه روز بشین پای حرفای آقا داوود ببین آدم به باحالی این چند بار دیدی . پیتزا داوود یکی از میراث تهران قدیمه. بعد این همه سال مشتری هاش هر روز بیشتر می شن. ۶و۷ سال پیش که می رفتم نصف این هم مشتری نداشت ولی خوب الان هروقت که میرم جای سوزن انداختنن هم نیست.

  علي در گفته است

یادش بخیر ۱۵-۱۶ سال پیش با داییم میرفتیم پیتزا داود.عجب روزگاری بود.

  امید در گفته است

بسیار ادم با هالیه اقا داوود و مهم تر اینکه انسانه…

  hamed در گفته است

Man hatman mikham beram chon man ye montaghedam

  21 centary در گفته است

disse:Quem conhece o sertão do RN, sabe que a maior parte do terreno é de rocha e não de areia como no deserto, então o calor ali é ۲۴h por dia.Rodrigo eu não entendi a diferença de um deserto areoso para um deserto rochoso em relação aos sensores IR. Com todo o respeito, mas a litologia não deve influenciar em nada o desempenho dos sensores.

  آرمان در گفته است

عمو داود یک مرد با انصاف و مهربونه و خوش برخورد بودنشه که همه دوسش دارن.پیتزاهاشم حرف نداره طعمشو هیچ جای دیگه نمی تونی پیدا کنی.من که خیلی دوست دارم. عمو داود خیلی مردی.

  حسام در گفته است

اینجا تنها جایی که حس صمیمیت رو بین افراد میشه دید و لذت این صدبرابر طعم پیتزاشه

  علیرضا جون در گفته است

سلام- من ۶ سال پیش رفتم پیتزا داود جای خیلی باحالیه از خود داود هم خوشم اومد چیزی که خیلی مهمه اینه که اونجا میری باید مواظب کبدت باشی تا منفجر نشه اون کالباسایی که میده بهت بخوری داغونت میکنه به نظر من مشکل ما اینه که فقط باید پیتزارو تو جای شیک بخوریم این برامون عادت شده اگر ۴تا پیتزافروشی که کیفیت غذاشون خوبه یه کم از کلاسشون کم کنن و پیتزارو ایرانی سرو کنن و به جای موسیقی های سفونی یه عباس قادری یا جواد یساری بذارن بیشتر بهت پیتزا میچسبه یا به جای نوشابه قوطی نوشابه شیشه ای بده حال میده. بچه ها مواظب کیداتون باشید تا منفجر نشه.

  شهاب برديا در گفته است

من از سال ۱۳۷۳ پیتزا داود رو شناختم سال قبل هم باهاش یه معامله ملک کردیم جالبه بدونید درصدی از در آمد پیتزا فروشی جهت ساخت یک حسیسنه هزینه میشه

  Essie در گفته است

This could not poislbsy have been more helpful!

  http://www.florida912groups.com/ در گفته است

ÅšwiÄ™ty MikoÅ‚aj do Ciebie przyjdzie? to super ja to chyba w tym roku byÅ‚am niegrzeczna, bo siÄ™ jeszcze nie zapowiedziaÅ‚… ale może zrobi mi niespodziankÄ™ Garbatych anioÅ‚ków Skarbie

  mehdi در گفته است

داداش آقا داوود مرده میخوامش عالی ترین رستوران ایران

  ايمان در گفته است

پیتزا داوود برای من ۲۰ سال خاطره و برای بابام ۳۰ سال که گهگاهی میریم تو اون کوچه دردار که برای خودش یه موزست و انگار وارد تاریخ میشی و یه پیتزا رویه اون تخته داری وسط تاریخ می خوری هنوزم میتونید شعار دههای ۵۰ رودیوار ساختموناش ببینی

  مهدی در گفته است

سلام.خدمتتون عرض کنم که منزل پدر بزرگوار عمو داوود دیوار به دیوار سوپرمارکت ماست. و هروقت که عموداوود میاد به پدرش سر بزنه پیشه منم میاد و بهم سر میزنه. به نظر من یه مرد واقعیه و به تمام معناست.ان شاءاله همیشه تنش سالم باشه.

  هومن در گفته است

سلام من و ۳ تا از دوستام امروز رفتیم اونجا ۴ نفر بودیم ۴ تا مخلوط سفارش دادیم گفت ۲ تا بسه اما ما گفتیم نه ۴ تا میخایم گفت پس ۲ تا مخلوت یه قارچ و یه فلفل . گفیم نه ۴ تا مخلوط . بعد کالباس ها رو که خوردیم واولین پیتزا رو اورد گفتیم دیگه بقیه رو نمیتونیم بخوریم . من و فرشاد سفارش دادیم و میلاد اصلا داخل نیومد اما به میلاد گفتیم بگو یکی رو بپیچید میبریم . وقتی رفت تو و گفت دیدیم آقا داوود به شوخی یه قسمت از سینه میلاد رو وشکون محکمی گرفته و بهش میگه من که گفتم ۲ تا بستونه .ما هم همه داشتیم از خنده میمردیم و گفت این دفه هر چقدر من گفتم بگیرید . ما هم که این جریان رو دیدیم و جلوی همه ضایع شدیم به زور همه ۳ تا پیتزا رو خوردیم . به حدی که تا بالای گلومون پر از کالباس بود . در آخرم گفت ناراحت نشید مهندس و یه مشت دیگه کالباس رو پیتزا گزاشت و برامون پیچیدش . با همه این اتفاقا من و فرشاد که دیگه ماهی یک دفه رو میریم .
——
امیرپویا : باز شما عاقبت به خیر شدین . ما یه دفعه یه داستان مشابه برامون پیش اومد، آقا داوود اون موقع ها حوصلش زیاد بود واستاد بالا سرمون و تا وقتی که دوتا پیتزامون رو نخوردیم ول نکرد. هی هم تیکه می نداخت

  نیما در گفته است

جالبه عمو داوود واسه آدمای مختلف خاطرات مشترک ساخته. منم تمام خاطراتی که اینجا خوندمو حس میکنم و جزو اون دسته ای هستم که واسه دیدن خود داوود میرم اونجا نه بخاطر پیتزاهاش.
داستاناش راجع به “خالی نبند” و زنگش جدا باحاله

  NASER در گفته است

من از بچگی میرم اونجا تقریبا تمام قرارام هم اونجاست.اون اولا ۲۰سال پیش عالمی داشت بعد از اتش گرفتن خیلی تمیز شد.اون وقتهافقط خود داوود بود مشتریهاش کمکش میکردن الان دیگه پیر شده ۴نفر کمک داره.کلان اونجا خیلی حال میده.حتما برین

  faezeh در گفته است

باعرض سلام
میخواستم بگم خیلی پیتزای اقا داوود خوش مزه هست من هر هفته میرم اونجا خیلی هم مردی خوش رو هستن

  سید محمد در گفته است

سلام راستشو بخواین من در مورد پیتزا داوود چن سال پیش تو یه مجله خونده بودم ولی تا الان نشده برم علتشم بیشتر مشغله کارییه ولی تصمیم گرفتم به زودی یه سر با یکی شایدم دو تا از دوستای دوران دانشگاه برم اونجا بد جور کنجکا.و شدم محیط اونجا ، مخصوصاً اگه قسمت شد خود آقا داوود ر ببینم خدا ر چه دیدی شاید قسمت شد

  Ag47 در گفته است

فکر کنم لازم شد با این آقا داوود یک ملاقاتی بکنم

  من فریب خوردم شما نخور در گفته است

از من گفتن، قول این تعریف کردنای اینترنتی رو نخورید. ما دیشب با یکی از رفقا قول خوردیم رفتیم. اما کاش نمی رفتیم. یعنی هوا رو بزاری لای نون بخوری سالمتره تا این چیز میزا رو بخوری. خلاصه انتظار خودتونو تعدیل کنید و از قبل پیش بینی کنید که بعدش یه جای دیگه رو هم تو برنامه بزارید که زیاد تو ذوقتون نخوره.

  امیرپویا در گفته است

هیچ وقت هرگز پیتزا داوود رو برای کیفیت غذاییش نرفته :) همه پیتزا داوود رو میرن به خاطر مرامش ، خاطرش، تاریخش . مرام عمو داوود. لوتی گریش.
من بابات این نوشته از آقا داوود پول نگرفتم که تبلیغش کنم و بخوام کسی رو گول بزنم. این همه آدمی هم که کامنت گذاشتن تعریف کردن هم همینطور. من شخص نویسنده این نوشته لااقل ماهی یه دفعه میرم پیش آقا داوود و تا حالا بیشتر از ۱۰۰ دفعه رفتم. و همیشه هم راضی بودم، همیشه هم کسایی که بردم راضی بودن.
اگه رستوران خوب میخوای بهت معرفی کنم یک عالمه، ولی خوب صفای آقا داوود رو کسی نداره

  حسام در گفته است

سلام دوستان
در پاسخ به این دوستمون که فکر میکنه گول خورده نظرم و می‌گم این آقا داوود من تاحالا نرفتم پیشش ولی می‌دونم که این قدیمی‌ها اعتبار این اجتماع هستن البته اعتبار عامیانه یادآور گذشته هستند این آقا داوود به ظاهر پیتزا فروشی داره اما این مغازه جاییه که قدیمی‌ها می‌رن و با خاطراتشون عشق بازی می‌کنن پیتزای خوب، ارزون، با کیفیت، بی‌کیفیت همه‌جا هست اما داوود فقط اینجاست امیدوارم خدا به این آقا داوود هم سلامتی بده و حالا حالا چراغ مغازش روشن باشه چراغی که می‌تونه کمی از گذشته‌های دور رو برای چند لحظه برا ما جدیدا که از خیلی چیزا دوریم روشن کنه و یه حالی بهمون بده.
از همه دوستان بابت نوشته‌هاشون تکشر می‌کنم

  maryam در گفته است

من در ماه دو بار به پیتزا فروشی اقا داوود میرم .از پیتزاش خیلی راضی ام ….حرف نداره..اخلاقو مرام داوود بیسته.

  نرگس در گفته است

سلام. بهتره بگم یه چیزی ورای عالی. با دوستام هر وقت که خیلی گشنمون باشه می ریم اونجا. کیفیت پیتزاهای داوود اصلا برامون اهمیت نداره هرچی باشه میخوریم. همیشه هم چهارپایه میذاریم و بیرون می خوریم. داوود دمتون گرم زنده باشین

  علي در گفته است

ایول، کیرم راست شد

  محمد در گفته است

فراموش کنید دوستان
دیروز رفتیم
خدا نصیب نکنه
انگار یکی ریده بود رو خمیر، کمی گرمش کرده بود و بعدا استفراغ کرده بود روش
خلاصه بگم مزه گوه میداد

  کامی در گفته است

عمو داوود با همه خوبی ها و بدیهاش برای همیشه امروز ۱۵ تیر ۹۳ به دلیل سکته قلبی از جمع ما رفت . برای شادی روحش یک صلوات بفرستید.

  versicherung vergleich benzin diesel در گفته است

It is indeed my belief that mesothelioma is most dangerous cancer. It’s got unusual attributes. The more I really look at it a lot more I am assured it does not behave like a true solid tissue cancer. In the event mesothelioma can be a rogue virus-like infection, hence there is the possibility of developing a vaccine and offering vaccination for asbestos subjected people who are open to high risk associated with developing long run asbestos relevant malignancies. Thanks for giving your ideas for this important health issue.

  داود در گفته است

متاسفم من شهرستانی و قربتی هستم ولی این های که ناف تهران هستن (منظور من بی ادب و بی شخصیت های اخر ) منحرف . علی ۲۴ اردیبهست بی ادب هم محمد ۲۴ اردیبهشت ۹۳
اقا شما مزه اون غدایی که همیشه میخوری رو نگو مردم گناه دارن که میبینن نسل شما ها هنوز منقرض نشده
کثافت ها
خبر اخر اگه فوت شدن خدا بیامرزه
و در ضمن از محضر همگی معذرت میخوام

  فاطمه در گفته است

سلام به همگی
من فک میکردم اولین نفری هستم که میخوام بگم افتضاح بود
واقعا لعنت به اون کسی که این تبلیغاتو راه انداخته واقعا اشتباه مارو تکرار نکنید
از بدترین مواد استفاده میکنه یعنی آشغالترین نوع سوسیس و کالباس
واقعا پولی که از ما گرفت حرومش
خمیر بدمزه ضخیم خامی که زیرشم به خاطر شعله زیاد فر سوخته بود
من یه عالمه جا ساندویچ کثیف خوردم ولی طعم غذاشون عالی بود این مردک خودشو مردم مسخره کرده
لطفا عاقل باشیم و این آشغال فروشی رو همون طور که هست نشون بدیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *